Klimatyzacja przemysłowa

Procesy produkcyjne w wielu gałęziach przemysłu związane są z generowaniem dużej ilości ciepła. Stworzenie odpowiednich warunków dla pracowników oraz utrzymanie parametrów powietrza przy procesach technologicznych ma zasadnicze znaczenie. Oferujemy więc klimatyzację przemysłową, która jest nie tylko niezawodna, ale również cicha i łatwa w obsłudze. Projektujemy i tworzymy rozwiązania indywidualnie, dostosowane do procesu technologicznego oraz zapewniające komfort wszystkim osobom przebywającym w obiekcie. Oferowane przez nas urządzenia są skonstruowane w taki sposób, by zapewnić nieprzerwaną pracę, przy jednoczesnym generowaniu niskich kosztów eksploatacji. Ponadto są bardzo wydajne, gdyż muszą szybko dokonać wymiany powietrza na terenie całego zakładu, co nie jest konieczne w przypadku klimatyzacji domowej czy biurowej.

Klimatyzacja przemysłowa

Kurtyny powietrzne

Poza klimatyzacją przemysłową oferujemy również kurtyny powietrzne. Nie tylko dostarczamy, ale też profesjonalnie montujemy te urządzenia. Tworzą one skuteczną barierę dla powietrza napływającego z zewnątrz, co pozwala uniknąć gwałtownych zmian temperatury np. przy wchodzeniu do sklepu, supermarketu, banku, restauracji, apteki, czy obiektów użyteczności publicznej. Montaż kurtyny powietrznej zapewnia też wymierne korzyści w postaci zredukowania kosztów grzania i chłodzenia pomieszczeń. Warto również wspomnieć o ich dodatkowej zalecie, jaką jest ochrona przed kurzem i zanieczyszczeniami napływającymi z zewnątrz. W swojej ofercie mamy zarówno kurtyny pionowe, jak i poziome.

Kurtyny ciepłe i zimne

Wybór odpowiedniej kurtyny powietrznej uzależniony jest od jej przeznaczenia oraz rodzaju obiektu, w którym zostanie zamontowana. Kurtyna ciepła najczęściej wykorzystywana jest zimą, by zapobiegać wychłodzeniu przestrzeni przy wejściu do budynku. Natomiast zimną kurtynę powietrzną stosuje się np. w chłodni, gdzie będzie chroniła pomieszczenie przed wnikaniem do środka ciepłego powietrza.

Zachęcamy do kontaktu z firmą JLM i rozpoczęcia z nami współpracy w zakresie dostarczania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych dla przemysłu.