Rozwiązania dla domu – nowoczesne ogrzewanie nadmuchowe

Nasza oferta obejmuje nowoczesne i wydajne systemy ogrzewania nadmuchowego dla budynków mieszkalnych. Wykorzystanie powietrza do ogrzewania pomieszczeń ma wiele zalet, przez co tego rodzaju instalacje są coraz chętniej wybierane przez inwestorów.

Tego typu instalacja grzewcza w budynku pozwoli Państwu obniżyć koszty jego ogrzewania, a jednocześnie wpłynie na większy komfort domowników. Różnica w kosztach eksploatacji sięga nawet 30-40% w stosunku do tradycyjnego ogrzewania wodnego. Ponadto jest to system, który pozwala na montaż dodatkowych elementów np. klimatyzacji domowej, filtrów powietrza, nawilżania w dowolnym momencie – nawet wiele lat po wykonaniu instalacji podstawowej. Rozbudowując w ten sposób swoją instalację grzewczą, mogą mieć Państwo wygodną i precyzyjną kontrolę nad mikroklimatem panującym w pomieszczeniach przez cały rok.

Proponujemy wyłącznie nowoczesne urządzenia i systemy najlepszych producentów na rynku. Jako doświadczeni specjaliści zapewniamy fachowy dobór najlepszych rozwiązań dla każdego budynku. Zapraszamy do współpracy!

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5/sessions) in Unknown on line 0