Klimatyzacja do domu i mieszkania

Klimatyzacja do domu lub mieszkania jest obecnie niezwykle popularna. Jeszcze jakiś czas temu mieliśmy do czynienia z tego typu systemami przede wszystkim w samochodach, biurach, czy galeriach handlowych. Teraz klimatyzacja jeszcze mocniej wkracza w nasze codzienne życie, pojawiając się również w budynkach mieszkalnych. Jeśli więc są Państwo zainteresowani zamontowaniem klimatyzatora pokojowego w swoim mieszkaniu czy domu, zapraszamy do skorzystania z usług firmy JLM.

Oferowana przez nas klimatyzacja do mieszkań pochodzi od znanych i sprawdzonych producentów, między innymi firm LG, Kaisai, czy Samsung. Wykorzystując swoją szeroką wiedzę i doświadczenie zdobyte przez wiele lat działalności w branży, bezpłatnie doradzimy i dobierzemy odpowiedni klimatyzator pokojowy do każdych warunków. Nasza oferta jest niezwykle bogata, dzięki czemu każdy klient znajdzie dostosowany do swoich potrzeb system klimatyzacji do domu. Proponujemy między innymi klimatyzatory ścienne, kasetonowe oraz przenośne, a także klimatyzatory LG Multi-Split.

Wentylacja i klimatyzacja domowa

Zalety klimatyzacji domowej

Nasza firma specjalizuje się w montażu klimatyzacji domowej w pomieszczeniach wykończonych i użytkowanych, a także wykonujemy instalacje podczas budowy i wykańczania budynków i mieszkań. Systemy te zapewniają przede wszystkim komfort termiczny, co w upalne dni jest niezwykle ważne. Ułatwia bowiem codzienne funkcjonowanie, zarówno podczas pracy, jak i wypoczynku. Temperatura nie jest jedynym parametrem istotnym dla naszego zdrowia i samopoczucia. Duże znaczenie ma również jakość powietrza, o którą klimatyzacja domowa dba nieustannie, zapewniając domownikom dopływ świeżego powietrza na co dzień. Oprócz obdarzania nas komfortem przebywania w pomieszczeniach, systemy klimatyzacji do mieszkań mają wiele innych zalet. Wśród nich między innymi łatwy montaż, nie powodujący konieczności przerabiania istniejących instalacji wentylacyjnych oraz grzewczych.

Na życzenie użytkownika zajmujemy się też serwisem klimatyzacji oraz jej czyszczeniem i odgrzybianiem. Zapewniamy pełną rzetelność przy montowaniu klimatyzatorów pokojowych i fachowe doradztwo przy zakupie. Podczas montażu klimatyzacji do domu oraz mieszkania, a także po jego zakończeniu, dbamy o zachowanie ładu i porządku. Zapraszamy do kontaktu!