Rozwiązania dla domu – nasza oferta

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę niezawodnych i wysoce wydajnych urządzeń do użytku domowego. Proponujemy wyłącznie nowoczesny sprzęt renomowanych marek, a swoje bogate doświadczenie w branży wykorzystujemy, oferując kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, projektowania, montażu i serwisu systemów klimatyzacyjnych oraz innych urządzeń wpływających na jakość pomieszczenia we wnętrzach mieszkalnych.

Nasze propozycje dla Klientów indywidualnych obejmują przede wszystkim klimatyzatory i systemy  wentylacji z rekuperacją. W ofercie znajdują się też nowoczesne i efektywne systemy ogrzewania nadmuchowego i pompy ciepła. Dzięki wysokim parametrom technicznym sprzętów z naszej oferty możemy zaproponować Państwu optymalne rozwiązania z zakresu uzdatniania powietrza w domu i ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych.

Dostawa urządzeń wraz z montażem w pomieszczeniach przeznaczonych na cele mieszkaniowe obciążona jest VAT-em w wysokości 8%.

klimatyzacja domowa

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5/sessions) in Unknown on line 0