Klimatyzacja biura

Nie jest tajemnicą, że komfortowe warunki w pomieszczeniach biurowych to jeden z czynników wpływających na wydajność pracowników. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w lecie, gdy temperatury są bardzo wysokie i mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie. By temu zapobiec warto zdecydować się na klimatyzację biurową oferowaną przez naszą firmę.

Zapraszamy do kontaktu z naszą siedzibą w Rzeszowie. Doradzimy, na jakie urządzenia powinni się Państwo zdecydować, by zapewnić sobie i swoim pracownikom doskonałe warunki, nawet podczas upałów.

Dobierając klimatyzatory do biura należy się skupić na następujących kwestiach:

  • Ile pomieszczeń chcemy klimatyzować,
  • jakie jest rozmieszczenie pomieszczeń,
  • ile osób pracuje w poszczególnych pomieszczeniach,
  • jakie sprzęty emitują ciepło i w jakich ilościach- komputery, serwery ,kopiarki, drukarki itp.
  • gdzie można umieścić jednostki wewnętrzne i zewnętrzne klimatyzatorów.

Najczęściej wybierane urządzenia do klimatyzacji biurowej to jednostki ścienne, montowane w miejscu, w którym nie będą przeszkadzały pracownikom oraz wpływały na ich komfort i wygodę. W naszej ofercie znajdują się również klimatyzatory kasetonowe – dedykowane do pomieszczeń posiadających podwieszane sufity – oraz przysufitowo-podłogowe. Proponujemy również systemy VRV, charakteryzujące się zmiennym przepływem czynnika chłodniczego z precyzyjną regulacją.

Oferowane przez nas systemy klimatyzacji do biura wyróżniają się wysoką sprawnością energetyczną, co wpływa na zużycie energii i wysokość rachunków. Jeśli więc chcą Państwo skutecznie poprawić komfort pracy w swoim biurze, ale nie wykosztować się zbytnio na eksploatację systemu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy JLM!

Klimatyzacja biura firma